Upozornenie: Používate zastaralý prehliadač, prosíme vyberte si novší prehliadač napríklad Chrome, Firefox alebo Microsoft Edge.

Blogy od Allianzu

máj 12, 2021

Video séria: rýchle cvičenie pri sedavom zamestnaní

Aké cviky si môžete zacvičiť aj popri práci? V spolupráci s kondičným trénerom a pohybovým terapeutom Dominikom Hopjakom sme pre vás pripravili sériu cvičení vo forme krátkych videí. Prevedie vás v nich cvikmi špeciálne zostavenými na regenráciu tela a správne fungovanie svalov, ktoré pri sedavom zamestnaní trpia.
Čítať viac

apr 23, 2021

Rady od odborníka pre vaše zdravie pri sedavom zamestnaní

Mnohí už diskusiu o negatívach spojených so sedavým zamestnaním určite zachytili. Kondičného trénera a pohybového terapeuta Dominika Hopjaka sme sa preto opýtali na to, do akej miery má sedavé zamestnanie vplyv na naše zdravie a aké rôzne cviky nám v domácom prostredí odporúča.
Čítať viac

apr 21, 2021

Rozhovor: Prečo by sme sa všetci mali zaujímať o zlepšenie životného prostredia?

Prečo sú vzdelávanie a osveta v oblasti ekológie tak dôležité, aké kroky sú potrebné k zlepšeniu situácie a ako k tomu môžeme prispieť aj s minimálnou námahou? Dozviete sa v rozhovore s Alexandrou Madrovou, zakladateľkou vzdelávacieho občianskeho združenia Planet Lover.
Čítať viac

mar 11, 2021

Všetko podstatné o havarijnom poistení

Zorientovať sa v tom, ako fungujú rôzne druhy poistenia môže byť niekedy náročné. V tomto blogu vám preto priblížime ako funguje tzv. havarijné poistenie a kedy si ho uzatvoriť.
Čítať viac

mar 10, 2021

Všetko dôležité o zákonnom povinnom zmluvnom poistení

Dozviete sa, čo to vlastne povinné zmluvné poistenie je, čo všetko kryje, kedy a ako si ho uzatvoriť a prípadne zmeniť.
Čítať viac

mar 08, 2021

Rozhovor: Vyspovedali sme členku nášho predstavenstva

Pri príležitosti MDŽ sme sa s Agatou Przygoda rozprávali nie len o tom, čo ju priviedlo ku kariére vo finančnom sektore a ako sa vyrovnať s predsudkami na pracovisku.
Čítať viac

feb 22, 2021

Ako si uzatvoriť online poistenie MOJE AUTO?

Balíčky nášho poistenia MOJE AUTO ponúkajú štyri úrovne poistnej ochrany, aby si mohol každý vybrať, podľa svojich preferencií.
Čítať viac

feb 04, 2021

5 tipov, ako sa vysporiadať s psychicky náročným obdobím koronakrízy

Inšpirujte sa 5 tipmi, ktoré vám môžu pomôcť pri zvládaní náročného a vyčerpávajúceho obdobia koronakrízy.
Čítať viac

feb 04, 2021

Odpovede na 6 najčastejších otázok o očkovaní

Budeme mať problém zaočkovať dostatočný počet ľudí alebo naopak zabezpečiť vakcínu pre každého? Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky o očkovaní.
Čítať viac

25 (celkový počet článkov)