Tlačové centrum

Tu nájdete aktuále správy o Allianzi

Tlačové správy

okt 15, 2021

Allianz získala SIBAF ocenenie za poistenie vozidiel

Allianz – Slovenská poisťovňa získala 2. miesto v kategórii havarijné poistenie motorových vozidiel v 13. ročníku ankety SIBAF® Award 2021.
Čítať viac

okt 08, 2021

Počas pandémie rieši Allianz stovky psychických škôd, desiatky z nich končia smrťou

Duševné zdravie obyvateľov na celom svete sa počas pandémie zhoršilo. Klienti Allianzu nahlásili 320 poistných udalostí spôsobených psychickým ochorením, 50 z nich skončilo smrťou. 10. október je Svetový deň duševného zdravia.
Čítať viac

okt 07, 2021

Minulý rok podľa Allianz rekordne stúpol finančný majetok. Ľudia počas lockdownu nemíňali

Globálne finančné aktíva v pandemickom roku 2020 stúpli o takmer 10 % a dosiahli magickú hranicu 200 biliónov eur. 2021 bude dobrý rok pre sporiteľov, očakáva sa rast aktív o 7 %. Slovákom stúpol finančný majetok, v dlhoch však naďalej v regióne vedieme.
Čítať viac

okt 04, 2021

Zamestnanci Allianz môžu byť jej akcionármi

V 42 krajinách sveta si zamestnanci Allianz môžu kúpiť akcie poisťovne. Za každé 3 investované eura Allianz prispeje ďalším eurom. Allianz je najcennejšia globálna poisťovacia značka, hodnota jej akcie je aktuálne 195 eur.
Čítať viac

sep 29, 2021

Klienti Allianzu všetko vybavia cez nový osobný online účet

Môj Allianz je jednoduchší, prehľadnejší, intuitívnejší a jeho zriadenie trvá pár minút. V portáli Môj Allianz sú všetky poistné zmluvy, poistné udalosti aj informácie o platbách na jednom mieste Stále pribúdajú nové funkcionality.
Čítať viac

sep 22, 2021

Európa sa pripravuje na autonómne riadenie

Allianz poistí autonómne vozidlá a technický dozor. Údaje zo senzorov sú nevyhnutné na objasnenie príčin nehôd autonómnych vozidiel, správca údajov by mal uľahčiť ich výmenu a vyšetrovanie nehôd. Vlastník automatizovaného vozidla by mal byť tiež poistený pre prípad nehody spôsobenej vozidlom.
Čítať viac

sep 21, 2021

Allianz opäť získala najviac ocenení Zlatá minca

Produkty Allianz sú hodnotené odborníkmi ako najkvalitnejšie na trhu. Najviac ocenení pre poistenie od Allianz: 6-krát zlato a 3-krát striebro.
Čítať viac

sep 16, 2021

Už rok môžu klienti Allianz hodnotiť jej služby rovnako ako reštauráciu či online obchod

Už 28-tisíc klientov ohodnotilo nahlásenie a vybavenie škody v Allianz, veľká väčšina pozitívne. Klient ohodnotí služby Allianz hviezdičkami. Ak je hviezdičiek menej, poisťovňa s klientom ďalej komunikuje. Spätnú väzbu klientov zverejňuje poisťovňa na webstránke aj vo vyhľadávačoch poistenia.
Čítať viac

sep 08, 2021

Personálna výmena v predstavenstve Allianz

Robert Altfahrt-Riedler (37) sa od 1. januára 2022 stane novým členom predstavenstva Allianz – Slovenskej poisťovne pre rezort prevádzky.
Čítať viac

272 tlačových správ

Kontakt pre médiá

Logo na stiahnutie