Naša ponuka online poistenia

pár na horách
PZP a havarijné
poistenie auta
pár na horách
Poistite si majetok,
byt, dom, domácnosť
pár na horách
Užite si bezstarostné
cestovanie
pár na horách
Náklady na záchranu horskou službou v SR
pár na horách
Storno poplatky za ubytovanie, letenky, atď.
pár na horách
Poistenie škôd spôsobených zamestnávateľovi

Máte záujem o poistenie, ktoré sa nenachádza v ponúkaných možnostiach?

Volajte našu infolinku +421 2 50 122 222 alebo nás navštívte v našich pobočkách.

S našim cestovným poistením môžete bez obáv objavovať svet. Kdekoľvek vo svete sa ocitnete v núdzi, stačí zavolať našu asistenčnú službu a pomôžeme vám. U nás si môžete pripoistiť aj rizikové športy. Ak ste stále na cestách, odporúčame vám celoročné cestovné poistenie.  
Objavujte panensky krásne doliny aj hrdé končiare slovenských hôr. Ak sa vám pri potulkách prírodou náhodou niečo stane, náklady na zásah horskej služby pokryje poistenie do hôr. Poistiť si môžete aj rizikové športy. Ak je turistika vašou ozajstnou vášňou, odporúčame vám celoročné poistenie do hôr. 
S týmto poistením dokážete zachrániť svoj dovolenkový rozpočet. Ak náhle pre závažné dôvody nebudete môcť odcestovať, tak toto poistenie vám  pomôže pokryť storno poplatky aerolinkám, cestovke, alebo hotelu. A ako bonus od nás dostanete aj poistenie nevyužitej cesty. Odškodníme vás, ak z vážnych dôvodov odídete na cestu neskôr, alebo sa budete musieť z dovolenky vrátiť skôr. Presný rozsah dôvodov nájdete v poistných podmienkach.
Moje auto v sebe zahŕňa  PZP aj špičkové  havarijné poistenie. Jeho kvalitu pri riešení poistnej udalosti si overili už desiatky tisíc spokojných klientov. Aj Vy a Vaše auto si zaslúžite to najlepšie od Allianzu. Stačí si vybrať jeden zo 4 balíkov a môžete sa vydať na cesty bez obáv. K poisteniu získate aj spoľahlivé a užitočné asistenčné služby. Kedykoľvek sa ocitnete v núdzi na cestách, pomôžeme vám – nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. 
Je to poistenie pre byt, alebo dom? Aj všetko čo je v ňom? Áno, celý svoj domov si môžete ochrániť týmto jedným poistením. K poisteniu získate aj užitočné asistenčné služby, ktoré vám pomôžu napríklad so zabuchnutými dverami, pokazenými rozvodmi vody a elektriny, alebo pri poruche niektorých spotrebičov. Rozsah poistnej ochrany si môžete vybrať z 3 balíkov rôznych rizík a získate aj poistenie zodpovednosti za škodu, ktorú spôsobíte napríklad susedovi. 
Toto obľúbené pracovné poistenie vás ochráni pred škodami, ktoré spôsobíte svojmu zamestnávateľovi. Poistenie platí automaticky v celej Európe. Pripoistiť si môžete aj chybne poskytnutú službu alebo škodu na firemnom aute. 
Užívajte si život naplno, Allianz sa o vás postará.
Savings
Ušetríte čas vďaka našej jednoduchej ponuke poistenia
Komplexná poistná ochrana bez negatívnych prekvapení.
Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku
hodiny
Poistnú udalosť vybavím jednoducho, rýchlo a fér