Allianz blog

Zasnívajte sa do exotického cestovania, chráňte svoje
zdravie aj majetok, buďte ostražití pred rizikami.

Oddýchnite si pri čítaní Allianz blogu a buďte pripravení
na všetky životné situácie, ktoré môžu nastať.

A nezabudnite, že keď príde tá chvíľa, sme s vami. 

Strava je základom nášho zdravia. To, čo jeme, sa odrazí na našom organizme nielen z krátkodobého, ale predovšetkým dlhodobého hľadiska. Asi každý z nás pozná únavu a malátnosť po väčšom jedle. Takéto príznaky môžu byť spôsobené potravinami, ktoré nášmu telu nevyhovujú.
Ľudia pri mori na dovolenke.

7 tipov, ako si užiť bezstarostnú dovolenku

Predtým, ako vyleziete na Kilimandžáro alebo sa oddáte vlnám Karibiku, máme pre vás pár užitočných tipov, ktoré vám pomôžu vychutnať si vašu dovolenku na maximum a bez obáv.
Čítať viac

4 dôvody, prečo je cvičenie prospešné pre vaše duševné zdravie

V tomto blogu vám s Adamom Kocianom, mentálnym trénerom, ukážeme, ako pohyb dokáže pozitívne ovplyvniť vaše duševné zdravie a celkovú pohodu.
Čítať viac

Prečo je kempovanie také obľúbené? Tieto informácie vás určite prekvapia

Dnešné možnosti kempovania sú takmer nekonečné. Dozviete sa akým chybám sa pri kempovaní treba vyhnúť a aké možnosti vám dovolenka v hotelovom rezorte neponúkne.
Čítať viac

Vyskúšajte cykloturistiku! Je skutočne pre každého

Bicykel je jedným z najpopulárnejších a najdokonalejších dopravných prostriedkov, aké kedy človek vymyslel. Ako začať s cykloturistikou, čo budete potrebovať a ako si správne naplánovať trasu sa dozviete v článku.
Čítať viac

Cítite sa unavene a neviete sa sústrediť?

Nemusí ísť o jarnú únavu. V tomto článku sa dočítate, čo môže byť jej príčinou a čo sa s tým dá robiť.
Čítať viac

Čo sa môžeme naučiť od vrcholových športovcov?

V tomto blogu vám s Adamom Kocianom, mentálnym trénerom, ukážeme, aké charakterové vlastnosti spájajú mentálne silných športovcov a ako sa nimi dokážete inšpirovať pre vlastný sebarozvoj.
Čítať viac

Ochráňte svoj domov pred silnejúcimi živlami

Počet škôd spôsobených búrkami, povodňami, či dlhodobými suchami rastie každým rokom. V tomto článku sa dozviete aké preventívne opatrenia vám pomôžu predísť následkom klimatickej zmeny.
Čítať viac

Ako znížiť platby za energie na minimum?

Máme pre vás tipy, ako znížiť svoje mesačné náklady na energie a závislosť na vývoji ich cien a v konečnom dôsledku získať väčšiu finančnú slobodu.
Čítať viac

Ako sa pripravujú športovci na vrcholové podujatia?

V tomto blogu vám s Adamom Kocianom, mentálnym trénerom, ukážeme, ako vyzerá mentálna príprava profesionálnych športovcov na vrcholové podujatia, ako sú olympijské hry Paríž 2024.
Čítať viac

85 článkov