Ochráňte svoj domov pred silnejúcimi živlami

Počet škôd spôsobených búrkami, povodňami, či dlhodobými suchami rastie každým rokom. V tomto článku sa dozviete aké preventívne opatrenia vám pomôžu predísť následkom klimatickej zmeny.
zobraziť

Ako znížiť platby za energie na minimum?

Máme pre vás tipy, ako znížiť svoje mesačné náklady na energie a závislosť na vývoji ich cien a v konečnom dôsledku získať väčšiu finančnú slobodu.
zobraziť

BÚRAME MÝTY: Je elektromotor lepší ako spaľovák?

Vedeli ste, že elektrický motor bol na svete skôr ako ten spaľovací? A dokonca, že aj elektromobil bol na ceste skôr ako žiarovka?
zobraziť

Búrame mýty: Je plug-in hybrid nezmysel?

Radi búrame mýty! Prečo? Lebo keď niečo dáva zmysel, bola by obrovská škoda, aby ste si výhody moderných technológií neužívali naplno už dnes.
zobraziť

Opraviť či vymeniť? To je otázka

Trafil vám do čelného skla kamienok? Nečakajte a konajte ihneď. Prečítajte si viac o tom, čo treba urobiť, aby ste nemuseli platiť nič navyše.
zobraziť

Búrame mýty: Batérie v elektromobiloch nie sú strašiakom

Bojíte sa elektromobilov a ich batérií? Dôvody na obavy sú zbytočné! Pozrite sa s nami na mýty o batériách v elektromobiloch.
zobraziť

Ako je to s nabíjaním elektromobilov?

Počet elektromobilov neustále rastie a to aj na slovenskom trhu. Dôvodom je ekológia pri prevádzke elektromobilu a hlavne to, že keď nabíjate správne, môžete výrazne ušetriť. V tomto blogu si rozoberieme, aké sú možnosti pri nabíjaní elektromobilu, čo sa naozaj oplatí a na čo si dať pozor.
zobraziť

Komu sa oplatí priplatiť za elektrické auto? Onedlho to budete aj vy

lektromobilita má svojich priaznivcov aj odporcov. O jej úspechu je však už dávno rozhodnuté a jedinou otázkou zostáva, kedy elektrické autá „prevalcujú“ trh.
zobraziť

Prinesie elektromobilitu na Slovensko podnikateľský sektor?

V rozhovore s Michalom Chabadom, prevádzkovateľom portálu MojElektromobil.sk, sa dozviete najnovšie informácie o budúcnosti elektromobility medzi slovenskými podnikateľmi a firmami.
zobraziť

15 správ celkom