Ako nahlásiť poistnú udalosť na vozidle online?

Ak potrebujete nahlásiť poistnú udalosť, ktorá sa stala na vašom vozidle, môžete ju nahlásiť jednoducho online. Či ide o haváriu, odcudzenie, vandalizmus, rozbitie skla, požiar či poškodenie vozidla vplyvom živlov. Všetko môžete nahlásiť na jednom mieste, jednoducho a rýchlo.
zobraziť

Môj Allianz v kocke

Nový klientsky portál Môj Allianz je jednoduchým a prehľadným digitálnym riešením. Pri jeho tvorbe sme kládli dôraz na to, aby našim klientom uľahčil komunikáciu s poisťovňou, šetril ich čas, ale aj prírodu. Prečítajte si, čo všetko cez portál Môj Allianz vybavíte, čo predchádzalo jeho spusteniu a nahliadnite aj na prvé recenzie.
zobraziť

Ako prebieha online vybavenie poistnej udalosti na majetku

Škodu na vašom zariadení alebo budove ste nám nahlásili, čo sa bude diať ďalej? V tomto blogu sa budeme venovať krokom, ktoré vás čakajú po nahlásení škody a ako prebehne jej riešenie. Pokiaľ si chcete prečítať náš blog o tom, ako online nahlásiť škodu majetku, kliknite sem.
zobraziť

Ako nahlásiť online škodu na majetku?

Ak na vašom majetku vznikla škoda, nahlásiť ju môžete už v pár krokoch jednoducho online prostredníctvom nášho webu. O tom, ako pri nahlasovaní postupovať, si povieme v tomto blogu.
zobraziť

Všetko podstatné o havarijnom poistení

Zorientovať sa v tom, ako fungujú rôzne druhy poistenia môže byť niekedy náročné. V tomto blogu vám preto priblížime ako funguje tzv. havarijné poistenie a kedy si ho uzatvoriť.
zobraziť

Všetko dôležité o zákonnom povinnom zmluvnom poistení

Dozviete sa, čo to vlastne povinné zmluvné poistenie je, čo všetko kryje, kedy a ako si ho uzatvoriť a prípadne zmeniť.
zobraziť

Ako si uzatvoriť online poistenie MOJE AUTO?

Balíčky nášho poistenia MOJE AUTO ponúkajú štyri úrovne poistnej ochrany, aby si mohol každý vybrať, podľa svojich preferencií.
zobraziť

Ako prebieha online vybavenie poistnej udalosti na aute?

V tomto blogu sa venujeme tomu, aké kroky vás čakajú po nahlásení škody a ako prebehne jej riešenie.
zobraziť

Ako nahlásiť online škodu na aute?

Ukážeme vám postup, ako prostredníctvom našej webstránky nahlásite škodu na svojom aute. Zvládnete to pohodlne, rýchlo a bez papierov priamo zo svojho smartfónu alebo počítača.
zobraziť

9 správ celkom