Či ste už pre naše poistenie rozhodnutí, alebo chcete získať konkrétne ponuky poistenia pre vaše auto, začnite kliknutím na tlačidlo „Zistiť cenu“ na našom webe. V prvom kroku vyplníte evidenčné číslo vášho vozidla, prípadne VIN číslo a stlačíte „Pokračovať“. Údaje o vašom aute vyplníme na základe zadaného EČV automaticky a v ďalšom kroku ich už len skontrolujete. Pokiaľ všetko sedí, stlačíte „Pokračovať“.

V prípade, že by náhodou údaje nesedeli a ste si istí zadaním správneho EČV/VIN čísla, ťuknete na „Toto nie je moje auto“, vyplníte svoje meno a telefónne číslo a my vás budeme kontaktovať a s procesom vám pomôžeme. Môžete sa však aj vrátiť o krok späť a pri zadávaní EČV/VIN čísla sa uistiť, že ste sa naozaj nepomýlili. Asi každému sa už stalo, že mu v rýchlosti čísla pod rukami zmenili poradie.

Pokiaľ ste potvrdili správnosť predvyplnených údajov o vašom aute, v ďalšom kroku zodpoviete na tri jednoduché otázky – je vaše auto dovezené, aký je aktuálny stav tachometra a či používate poisťované auto len na bežnú prevádzku. Následne stlačíte „Pokračovať“.

V tomto kroku vás čaká trochu vypĺňania, ale naozaj len trochu – zopár osobných údajov, ale aj koľko poistných udalostí ste mali za posledných 10 rokov, od kedy má platiť poistenie a či bude poisťované auto šoférovať aj niekto mladší ako 24 rokov. Po zodpovedaní otázok stlačíte „Pokračovať“.

Teraz sa vám zobrazia vypracované ponuky na rôzne balíčky poistenia MOJE AUTO. Môžete sa nimi preklikať, skúsiť rôzne nastavenia voliteľných parametrov a ako sa premietnu do ceny poistenia. Takisto si môžete pozrieť detaily jednotlivých balíčkov, základné rozdiely sme vám však zhrnuli do zopár bodov, ktoré vám pomôžu sa rýchlejšie zorientovať. 

V tomto bode si môžete vypracovanú ponuku uložiť a vrátiť sa k nej neskôr, prípadne nás požiadať, aby sme vás kontaktovali, pokiaľ by ste sa chceli ohľadom poistenia poradiť. Ak si ponuku chcete uložiť, pošleme vám na váš email odkaz, prostredníctvom ktorého sa k nej budete môcť vrátiť a v procese zriadenia poistenia pokračovať.

Pokiaľ ste s ponukou aj výberom balíčka spokojný, stlačíte „Pokračovať“  a označíte, či je vaše auto financované prostredníctvom lízingu alebo úveru a takisto či je držiteľ vozidla a jeho vlastník rovnaká osoba. V nasledujúcom kroku už len vyplníte svoje meno a adresu a stlačíte „Pokračovať“.

Nasleduje prehľad údajov o vozidle, vašich osobných údajov a vybraného balíčka. Skontrolujete ich a v prípade potreby ich môžete v tomto kroku upraviť. Pokiaľ všetko sedí, prejdete na ďalšiu obrazovku, kde zaškrtnete súhlasy a vyhlásenia. Predtým si ich však určite prečítajte.

Následne už len vyberiete, či chcete poistenie zaplatiť hneď alebo až neskôr a vaše poistenie je pripravené! Poistnú zmluvu sme vám zaslali na e-mail aj s ďalšími potrebnými informáciami. Pokiaľ ste si vybrali platbu neskôr, neodkladajte ju dlho. Nezabúdajte, že k uzatvoreniu poistnej zmluvy dôjde až zaplatením poistného.
Tak ako ste si online poistenie zriadili, budete môcť jednoducho cez náš web aj nahlásiť poistnú udalosť a sledovať jej priebeh. Presvedčiť sa o tom môžete v našich blogoch Ako nahlásiť online škodu na aute?Ako prebieha online vybavenie poistnej udalosti na aute?  

Vyskúšajte si naše nové online poistenie

Stačí zadať vaše EČV alebo VIN spolu s pár ďalšími údajmi a vypočítame vám ponuku pre vaše auto.

V prípade potreby sme k dispozícii. Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.