Klientsky portál Môj Allianz je jednoduchým a prehľadným digitálnym riešením. Pri jeho tvorbe sme kládli dôraz na to, aby našim klientom uľahčil komunikáciu s poisťovňou, šetril ich čas, ale aj prírodu. Prečítajte si, čo všetko cez portál Môj Allianz vybavíte, čo predchádzalo jeho spusteniu a nahliadnite aj na recenzie našich spokojných zákazníkov.

Jednou z najväčších výhod nášho klientskeho portálu je dostupnosť všetkých dôležitých dokumentov a informácií na jednom mieste, kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Nájdete v ňom bezpečne uložené všetky vaše poistné zmluvy, dodatky a ďalšie dôležité dokumenty, ktoré si môžete kedykoľvek stiahnuť do vášho zariadenia. 

Takisto v ňom nájdete aj ďalšie užitočné informácie k jednotlivým poisteniam, ako napríklad platnosť poistenia, prehľad všetkých platieb, ako aj nahlásených poistných udalostí. 

Klientsky portál Môj Allianz však nie je iba o ľahkom prístupe k vašim zmluvám a dôležitým informáciám. Veľa vecí prostredníctvom neho aj pohodlne vybavíte. Zistili ste po prihlásení, že sa blíži splatnosť vášho poistenia? Priamo cez portál ho môžete jednoducho uhradiť.

Takisto v ňom môžete v prípade potreby zmeniť svoje osobné údaje. A keď budete napríklad riešiť nové bývanie, budete mať o starosť menej. Žiadne „papierovačky“ vás u nás pri zmene adresy nečakajú. Vybavíte to jednoducho na pár kliknutí.

Spomínané nové bývanie si viete cez portál Môj Allianz aj jednoducho poistiť. Navyše tak ušetríte nielen svoj čas, ale potešíte aj planétu. Poistenie totiž uzatvoríte online bez zbytočných papierov a všetky dôležité dokumenty budete mať v prípade potreby vždy poruke práve na portáli.

Moj Allianz

Klientsky portál Môj Allianz sme, rovnako ako všetky naše digitálne riešenia, vyvíjali s dôrazom na jednoduchosť a komfort používania. Pri jeho tvorbe sme nenechali nič na náhodu a všetko sme poriadne otestovali.

Najskôr prebiehalo detailné testovanie portálu s menšími skupinami našich klientov. Pri rozhovoroch o používateľských skúsenostiach sme sa pýtali na ich názory a potreby.

Okrem toho sme, ešte pred spustením portálu pre verejnosť, umožnili všetkým naším zamestnancom, aby si portál vyskúšali. Takto sme získali veľmi cennú spätnú väzbu od veľkej skupiny používateľov, ktorí boli viac-menej nezainteresovaní, čo nám pomohlo odchytiť ďalšie chybičky krásy. To však neznamená, že by naša práca na portáli Môj Allianz skončila. Práve naopak. Neustále usilovne pracujeme na jeho ďalších vylepšeniach a funkciách.

Prečítajte si, čo o portáli Môj Allianz hovoria naši zákazníci:
Viktória M.
Denisa S.
Denisa P.