Allianz venovala Ukrajine ďalšie tri finančné balíky

Nadácia Allianz venovala ďalšie 3 balíky finančnej pomoci v celkovej výške 30-tisíc eur vojnou sužovanej Ukrajine a jej obyvateľom.
zobraziť

Pomoc pre občanov z Ukrajiny

Užitočné informácie pre obyvateľov Ukrajiny, ktorí prišli na Slovensko
zobraziť

Ubytovali sme prvé rodiny z Ukrajiny a zabezpečili materiálnu zbierku

Allianz – Slovenská poisťovňa 28. 2. 2022 zaregistrovala na stránke ministerstva dopravy svoje ubytovacie kapacity pre rodiny z Ukrajiny v Košiciach, Banskej Bystrici, Turčianskych Tepliciach a Patinciach.
zobraziť

Zelená energia aj v Allianzi

Myslieť a správať sa ekologickejšie nie je trendom, ale nevyhnutnosťou. Najčastejšie sú diskutované zmeny spojené s nakupovaním a stravovaním. Veľmi dôležité je však myslieť aj na to, odkiaľ čerpáme energiu a ako to možno robiť šetrnejšie.
zobraziť

Rozhovor: Vyspovedali sme členku nášho predstavenstva

Pri príležitosti MDŽ sme sa s Agatou Przygoda rozprávali nie len o tom, čo ju priviedlo ku kariére vo finančnom sektore a ako sa vyrovnať s predsudkami na pracovisku.
zobraziť

Bojujeme proti koronavírusu

Prečítajte si užitočné informácie o koronavíruse a očokovaní proti nemu. Informujeme tiež o aktivitách, ktoré Allianz podniká v rámci prevencie a ochrany klientov a zamestnancov.
zobraziť

Naše pracoviská sú viac ekologické

Každý z nás má možnosť prispieť k ochrane prírody zmenou k lepšiemu, udržateľnejšiemu spôsobu života. Preto sme tomu prispôsobili aj naše pracoviská. Prečítajte si ako.
zobraziť

Behaním bojujeme s krízou a zmenami klímy

Naši zamestnanci sa zapojili do 5. ročníka celosvetovej zamestnaneckej bežeckej iniciatívy Allianz World Run, ktorá bola v roku 2020 zameraná na podporu regiónov poznačených ochorením Covid-19 a klimatickými zmenami.
zobraziť

Naše aktivity

Digitalizácia mení svet okolo nás a výraznou mierou ovplyvní budúce smerovanie poisťovníctva na Slovensku. Ako líder na slovenskom poistnom trhu sme sa rozhodli urobiť prvý významný krok smerujúci k modernizácii nášho odvetvia. Jednou z našich hlavných priorít je dlhodobo dosiahnuť úplnú digitálnu interakciu s klientom.
zobraziť

9 správ celkom