Allianz IOC Triposite logo – Worldwide Olympic and Paralympic Insurance Partner
Allianz podporuje rozvoj športu nie len celosvetovo, ale aj na lokálnej úrovni ako Hrdý partner Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) a Slovenského paralympijského výboru (SPV), s ktorým spolupracuje už viac ako 20 rokov.
Slovenský olympijský športový výbor má oprávnenia národného olympijského výboru podľa Olympijskej charty. Riadi, rozvíja, podporuje a chráni olympijské a športové hnutie Slovenskej republiky.
Slovenský paralympijský výbor je športová organizácia zdravotne znevýhodnených športovcov, ktorá ich zastupuje na domácom i medzinárodnom športovom poli a v športovej diplomacii.
Spoznajte spolu s nami príbehy inšpiratívnych ľudí, ktorí vlastnými silami prekonali svoje bariéry a dosiahli nepredstaviteľné výsledky. 

Radi sa inšpirujeme tvorivými a odhodlanými ľuďmi, ktorí nezostávajú vo svojej komfortnej zóne a posúvajú sa ďalej a ďalej za hranicu očakávaní. Sme hrdí, že môžeme spojiť naše meno práve s tými, ktorí svojimi príbehmi podnecujú ostatných k prekonávaniu samých seba.

Je pre nás cťou predstaviť vám jednotlivcov a organizácie, ktorých vnútorné odhodlanie a zaujímavé skúsenosti prinesú každému veľa inšpirácie.