Allianz Commercial

Allianz Commercial sa ako špecialista a globálna značka skupiny Allianz venuje poisteniu stredne veľkých podnikov, veľkých podnikov a špecializovaných rizík. Medzi našich zákazníkov patria najväčšie svetové spotrebiteľské značky, finančné inštitúcie a priemyselní hráči, globálny letecký a lodný priemysel, ako aj rodinné a stredné podniky, ktoré sú základom hospodárstva. 
Kryjeme aj jedinečné riziká, ako sú veterné parky na mori, infraštruktúrne projekty alebo hollywoodske filmové produkcie. Vďaka zamestnancom, finančnej sile a sieti svetovej poisťovacej značky Allianz, ktorá je podľa rebríčka Interbrand svetovou jednotkou, sa spoločne snažíme pomôcť našim zákazníkom pripraviť sa na to, čo ich čaká: Dôverujú nám, že im poskytneme širokú škálu tradičných a alternatívnych riešení prenosu rizík, vynikajúce poradenstvo v oblasti rizík a nadnárodné služby, ako aj bezproblémové vybavenie poistných udalostí.
Obchodný názov Allianz Commercial spája veľké korporátne poistenie Allianz Global Corporate & Specialty a komerčné poistenie pre stredne veľké spoločnosti, ktoré spája globálne odborné znalosti s lokálnymi. Sme prítomní vo viac ako 200 krajinách a teritóriách buď prostredníctvom vlastných tímov, alebo siete a partnerov skupiny Allianz.
Naši odborníci sú pripravení poskytnúť vám rýchlu a individuálnu podporu.