Opraviť či vymeniť? To je otázka

Trafil vám do čelného skla kamienok? Nečakajte a konajte ihneď. Prečítajte si viac o tom, čo treba urobiť, aby ste nemuseli platiť nič navyše.
zobraziť

Búrame mýty: Batérie v elektromobiloch nie sú strašiakom

Bojíte sa elektromobilov a ich batérií? Dôvody na obavy sú zbytočné! Pozrite sa s nami na mýty o batériách v elektromobiloch.
zobraziť

Ako je to s nabíjaním elektromobilov?

Počet elektromobilov neustále rastie a to aj na slovenskom trhu. Dôvodom je ekológia pri prevádzke elektromobilu a hlavne to, že keď nabíjate správne, môžete výrazne ušetriť. V tomto blogu si rozoberieme, aké sú možnosti pri nabíjaní elektromobilu, čo sa naozaj oplatí a na čo si dať pozor.
zobraziť

Komu sa oplatí priplatiť za elektrické auto? Onedlho to budete aj vy

lektromobilita má svojich priaznivcov aj odporcov. O jej úspechu je však už dávno rozhodnuté a jedinou otázkou zostáva, kedy elektrické autá „prevalcujú“ trh.
zobraziť

Prinesie elektromobilitu na Slovensko podnikateľský sektor?

V rozhovore s Michalom Chabadom, prevádzkovateľom portálu MojElektromobil.sk, sa dozviete najnovšie informácie o budúcnosti elektromobility medzi slovenskými podnikateľmi a firmami.
zobraziť

Indexácia poistných zmlúv nepoteší, avšak chráni váš majetok

Počas ostatných mesiacov dostávali domácnosti nové predpisy platieb poistného za majetok na ďalší rok. Mnohých nepríjemne prekvapili. Nárast poistného spôsobila automatická indexácia poistných zmlúv. Na čo je indexácia dobrá, aký je vlastne jej význam a prečo je aktuálne taká vysoká?
zobraziť

Elektromobil zvládne viac ako len cestu na nákupy

Elektromobily už ani zďaleka nie sú len autami do mesta. Ich dojazd a rovnako tak veľkosť vozidiel narastá, čo z nich robí ideálne rodinné vozidlá vhodné aj na dlhšie cesty, napríklad na dovolenku k moru. Vychutnáte si s nimi dokonca aj jazdu mimo spevnených ciest.
zobraziť

Dojazd a plánovanie cesty elektromobilom. Niekoľko rád ako zmeniť obavy z elektromobility na radosť z jazdy.

Najefektívnejší a najekonomickejší spôsob nabíjania elektromobilu je doma. Avšak niekedy je nevyhnutné dobíjať ho aj na cestách, a to najmä ak ide o dlhú trasu, niekoľkodňovú pracovnú cestu či dovolenku.
zobraziť

Tri najväčšie obavy pred kúpou elektromobilu

Sú tu už takmer 200 rokov, avšak pre mnohých sú novinkou. Reč je o elektromobiloch, ktoré sú v posledných rokoch viac a viac vidieť na cestách. Na jednej strane tu máme presvedčených milovníkov technológií, ktorí stáli prví v rade na elektromobil. Na druhej strane tu máme tých, ktorí stále váhajú, či je elektromobil pre nich to pravé. Je sa skutočne čoho obávať?
zobraziť

11 správ celkom